OTWÓRZ WŁASNY BIZNES

Z KINGSMAN FINANCE

Twój własny oddział leasingowy/finansowy ONLINE. Twój wirtualny salon samochodowy.  Jesteśmy autoryzowany dealerem aut elektrycznych  SERES  w Polsce.

CO ZNAJDZIESZ W PAKIECIE FRANCZYZOWYM?

Zdefiniowaliśmy to, co jest w tym biznesie najważniejsze. To, co praktycznie w dwa tygodnie pozwoli Tobie zbudować stałą, nowe źródło przychodu, a jeśli już taką posiadasz to przy odpowiednim zaangażowaniu będzie to dla Ciebie dodatkowym  przychodem. Wszystko to, co pokazujemy poniżej pomogło Nam w zbudowaniu ogromnej bazy kontaktowej/ klientów oraz sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych ONLINE.

 
NARZĘDZIA DO SZYBKIEGO STARTU - PANEL AGENTA DO SPRAWNEGO OFERTOWANIA LEASINGU, CRM DO ZARZĄDZANIA KLIENTEM, MATERIAŁY MARKETINGOWE ( WIZYTÓWKI, NIEZBĘDNE BANERY I GADŻETY)
SILNA I ROZPOZNAWALNA MARKA ORAZ PEŁNE WSPARCIE MARKETINGOWE - USTAWIENIE PIERWSZYCH REKLAM, MAILINGU ITP.
SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE I PRZYGOTOWAWCZE - NAUCZYMY CIĘ JAK PROWADZIĆ BIZNES ONLINE, DYWERSYFIKOWAĆ RYZYKO I PRZYCHODY - 5 DNIOWE SZKOLENIE.
PEŁNE WSPARCIE ADMINISTRACYJNE NA CAŁYM ETAPIE OBSŁUGI KLIENTA PODCZAS TRWANIA NASZEJ UMOWY

INTEGRACJE ZESPOŁOWE - UDZIAŁ W NASZYCH WYDARZENIACH BRANŻOWYCH 
DOSTĘP DO WYPRACOWANYCH PRODUKTÓW - SAMOCHODY RÓŻNE MARKI ORAZ AUTA ELEKTRYCZNE SERES, UBEZPIECZNIA, FINANSOWANIE oraz szkolenia produktowe - leasing, kredyt, ubezpieczenia i wiele innych

Kontakt w sprawie franczyzy Kingsman

Adres siedziby

Ul. Geodezyjna 82 lok 2

Warszawa

03-290

Adres mailowy
Telefon kontaktowy