Kim Jesteśmy?

Wywodzimy się z różnych obszarów świata biznesu a każdy z nas, w swojej dziedzinie, jest specjalistą z bardzo bogatym doświadczeniem. Kingsman to miejsce, którego bezskutecznie poszukiwaliśmy przez lata. Aż w końcu nadszedł moment, w którym postanowiliśmy je sami stworzyć.


Nasza historia w kilku krokach...


Finansowanie i zakupy

W sektorze finansowym pracujemy od lat. Korzystając zatem z naszych usług, otrzymujesz dostęp do bezcennej wiedzy, doświadczenia i kontaktów biznesowych. To dzięki nim jesteśmy w stanie doradzić oraz pomóc w sfinansowaniu nawet tych najkosztowniejszych marzeń. Pomożemy przejść przez cały proces; od poszukiwania najdogodniejszej formy finansowania zaczynając, a na finalizacji zakupu kończąc. Na codzień wspieramy przedsiębiorców w ich codziennych trudach. Jeśli zatem szukasz najkorzystniejszej oferty zakupu nowego samochodu oraz jego finansowania w postaci leasingu bądź wynajmu długoterminowego - jesteśmy do Twojej dyspozycji! Kompleksowo obsłużymy cały proces zakupowy auto, leasing, ubezpieczenie Ac/Oc i GAP.

Nasze usługi


  • SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW - jesteśmy autoryzowany dealerem marki SERES, ale jednocześnie jesteśmy sprzedawcą innych marek samochodów nowych/demo takich jak BMW, Toyota, Ford, Lexus, Hyundai, VW, Skoda, Alfa Romeo, Jeep, Audi, Mercedes Benz i wiele innych. Sam sprawdź nasze ceny pojazdów.
  • LEASING, KREDYT ORAZ WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - oferujemy zakup auta z wysokim rabatem flotowym wraz z finansowaniem i ubezpieczeniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo leasing tradycyjny z wysokim wykupem sięgającym nawet 60%, oferty wynajmu długoterminowego oraz kredyt motoryzacyjny. Jesteśmy oficjalnym brokerem Arval Polska, Masterlease, Santander, PKO, Mleasing i wiele innych. Większość procesów robimy całkowicie zdalnie/online. Od wniosku leasingowego, aż po zakup nowego samochodu!
  • UBEZPIECZENIA AC/OC ORAZ GAP - dzięki twardym negocjacjom pozyskujemy dla naszych klientów wyjątkowe produkty  ubezpieczeniowe w bardzo dobrej cenie! Standardowo do każdego  leasingu prezentujemy ofertę polis ac/oc oraz GAP, które mogą uchronić Państwa na wypadek kradzieży bądź szkody całkowitej.
  • KINGSMAN GENTLEMENS EVENING - to nasza nowatorska platforma networkingowa. Jako jedyny multidealer samochodowy / broker na rynku organizujemy wydarzenia biznesowe podczas których możecie Państwo poznać swoich nowych potencjalnych partnerów biznesowych podczas sportowej gry w pokera! Nasze wieczory skupiają ludzi ze świata sztuki, biznesu oraz motoryzacji! To bezwzględnie jedna z największych wartości dodanych współpracy z Nami!
  • WYPOŻYCZALNIA NOSMOG - Jesteśmy głównym partnerem marki NOSMOG czyli wypożyczalni pojazdów elektrycznych na krótki termin od 1 miesiąca. Za nim zakupisz pojazd elektryczny możesz go wcześniej przetestować. 

  • UCZCIWOŚĆ - obniżamy prowizje oraz koszty wszędzie, gdzie to możliwe. Przestrzegamy najwyższych standardów etyki a dobro inwestorów jest dla nas najwyższą wartością.
  • LOJALNOŚĆ - nasz zespół tworzą bardzo dyskretni ludzie. Pozyskane przez nas dane są przechowywane w ścisłej tajemnicy nawet po zakończeniu współpracy.
  • RZETELNOŚĆ - dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient odczuwał jak najwyższy poziom zadowolenia korzystając z naszych usług. To jego satysfakcja jest miarą naszego sukcesu.
  • ODDANIE - podczas pozyskiwania finansowania dla naszych klientów zawsze walczymy do końca starając się uzyskać jak najbardziej atrakcyjne warunki na finansowym rynku.

Media o Nas 

Wywiad w magazynie Manager Report