Nawet 1.000 pln
netto za dobre słowo! 

To program nie tylko dla naszych klientów - to temat dedykowany dla wszystkich biznesowych liderów, którzy doceniają wartość budowania relacji przez polecenia i rekomendacje. Dołączając do nas, i zobacz jak możesz zarabiać dodatkowe pieniądze bez większego zaangażowania! Sprawdź draft naszej umowy i zacznijmy działać już teraz!

Co zyskujesz?

Otrzymujesz dostęp do naszej oferty w atrakcyjnych cenach. Jako nasz stały partner i dostawca potencjalnych klientów, gwarantujemy, że oprócz standardowego wynagrodzenia za każdą pomyślnie zamkniętą transakcję, otrzymasz także najwyższe możliwe rabaty na zakup pojazdów, ubezpieczenia oraz finansowanie w przypadku kolejnych wspólnych zakupów z nami. Dołącz do nas już teraz!

Wynagrodzenie prowizyjne 
  • 1.000 PLN netto - przedmiot + finansowanie 
  • 750 PLN netto - przedmiot finansowania 
  • 250 PLN netto - samo finansowanie 

Kilka kroków do współpracy 

Rozmowa wstępna

Porozmawiajmy. Opowiedz Nam o swoim biznesie i o tym kogo możesz polecać do zakupu samochodów nowych bądź używanych. 

Podpisanie umowy 

Przeanalizowanie zapisów umowy. Negocjacje. Odesłanie umowy do Nas. Podpisy 

Rozpoczęcie współpracy 

W trakcie rozmów omówimy dedykowaną formę współpracy oraz wymiany poleceń / rekomendacji.

Rozliczenie miesięczne 

Każdego miesiąca kontaktujemy się z Tobą i informujemy o tym na jakim etapie są klienci których przekazałeś Nam w ramach umowy. Jeśli którykolwiek z klientów zakupił u Nas jakikolwiek z produktów Ty otrzymasz swoje wynagrodzenie do 15 - go dnia każdego miesiąca. 

Faktura bądź zlecenie / dzieło 

Jesteśmy otwarci na rozmowy odnośnie formy rozliczeń. Jeśli nie posiadasz dz. gospodarczej bądź spółki to rozważymy inne formy umowy w ramach naszej współpracy. Porozmawiajmy o tym!

Gotowy na współpracę?

Wypełnij dokument PDF i odeślij Nam na adres swojego dedykowanego Doradcy Motoryzacyjnego bądź też na maile koordynatorów office@kingsmanfinance.pl Jeśli masz jakieś pytania to zadzwoń do Nas - 571441234 Tomasz Szczerbakowski 

Opinie o Nas. Zobacz co mówią o Nas ludzie.... 

Paweł RADAJ 

Klient

3 lata temu skorzystałem z pośrednictwa przy zakupie motocykla w leasing. Było wszystko super, ale doceniam obsługę po sprzedaży. Co roku mogę liczyć na pomoc w znalezieniu dobrego ubezpieczenia a i przy chęciach dokupienia dodatków czy też zmian zawsze można liczyć na fachową pomoc. Naprawdę polecam ludzi, którzy mają czas dla klienta nawet po sprzedaży!
Paulina ładowska 

Partner biznesowy / klient 

Kingsman Finance to zespół samych profesjonalistów!Dbają o klienta, zaangażowani i chętni do pomocy i rady! Współpraca na najwyższym poziomie!
 
Kamil Pyclik 

Partner biznesowy / klient 

Znam firmę od jej momentu powstania. Znam właścicieli. Zmieniają się oczekiwania rynku, zmieniają się oczekiwania Klientów, ale jedno jest zawsze pierwsze: dbałość o Klienta i proces od 1 kontaktu do wydania auta. Mogę zapewnić, że dla firmy to jest również nr 1. Bogate doświadczenie właścicieli, fachowość pracowników, szeroka oferta dla najbardziej wymagających klientów z czystym sumieniem pozwala mi postawić 5*.
Karol antoniak 

Klient 

Polecam w pełni współpracę z tą firmą! Piotrek nie raz, a nawet naście razy pomógł w zorganizowaniu nie tylko samego finansowania, ale również samochodu w najlepszej cenie a do kompletu ubezpieczenia! Do zobaczenia!

Oferty Aut NOWYCH 

Zbadaj najnowsze oferty dostępne od ręki! W leasingu i najmie!

Oferty Aut UŻYWANYCH

Auta weryfikowane z certyfikatem jakości Expert Check z przedłużoną gwarancją roczną w cenie!