Oświadczenie - Oszuści podszywający się pod markę Kingsman Finance

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że nasza firma Kingsman Finance nie ma żadnych powiązań z działalnością prezentowaną na stronie internetowej https://kingsman-adv.com/en/. Otrzymaliśmy informacje sugerujące, że strona ta może uczestniczyć w praktykach mogących być uznane za oszustwo.

Pragniemy podkreślić, że Kingsman Finance jest firmą działającą na zasadach najwyższej uczciwości i transparentności. Nasze wartości i etyka biznesowa są dla nas priorytetem, a wszelkie działania niezgodne z tymi zasadami są przez nas stanowczo odrzucane. Dodatkowo jasno musimy zastrzec, że nasza działalność skupia się wyłącznie dookoła świata motoryzacyjnego. My jesteśmy Multidealerem samochodów oraz motocykli, a nie inwestycji. 

W związku z powyższym, zachęcamy każdą osobę, która czuje się pokrzywdzona przez działania strony https://kingsman-adv.com/en/, do zgłaszania tych incydentów odpowiednim organom ścigania. Ważne jest, aby każde podejrzenie oszustwa było odpowiednio zbadane, a osoby pokrzywdzone mogły dochodzić swoich praw.

Działamy nieustannie, aby zapewnić, że nasza marka i działalność są wolne od nieuczciwych praktyk i aby nasza reputacja była symbolem zaufania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań dotyczących naszej działalności, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić wsparcie i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Z poważaniem, Zespół Kingsman Finance