Kim jesteśmy?

Doradcy motoryzacyjni i wsparcie zakupowe!

Wywodzimy się z różnych obszarów świata biznesu a każdy z nas, w swojej dziedzinie, jest specjalistą z bardzo bogatym doświadczeniem. Kingsman to miejsce, którego bezskutecznie poszukiwaliśmy przez lata. Aż w końcu nadszedł moment, w którym postanowiliśmy je sami stworzyć.

Finansowanie i zakupy
W sektorze finansowym pracujemy od lat. Korzystając zatem z naszych usług, otrzymujesz dostęp do bezcennej wiedzy, doświadczenia i kontaktów biznesowych. To dzięki nim jesteśmy w stanie doradzić oraz pomóc w sfinansowaniu nawet tych najkosztowniejszych marzeń. Pomożemy przejść przez cały proces; od poszukiwania najdogodniejszej formy finansowania zaczynając, a na finalizacji zakupu kończąc. Na codzień wspieramy przedsiębiorców w ich codziennych trudach. Jeśli zatem szukasz najkorzystniejszej oferty zakupu nowego samochodu oraz jego finansowania w postaci leasingu bądź wynajmu długoterminowego - jesteśmy do Twojej dyspozycji! Kompleksowo obsłużymy cały proces zakupowy auto, leasing, ubezpieczenie Ac/Oc i GAP.

Poznaj świat kingsmanów dzięki krótkiej prezentacji PDF.
W razie pytań odnośnie produktów bądź naszych usług służymy pomocą.

pobierz prezentację


Nasze usługi

  • Kingsman Gentlemens Evening - to nasza nowatorska platforma networkingowa. Jako jedyny multidealer samochodowy / broker na rynku organizujemy wydarzenia biznesowe podczas których możecie poznać swoich nowych potencjalnych partnerów biznesowych podczas sportowej gry w pokera! Nasze wieczory skupiają ludzi ze świata sztuki, biznesu oraz motoryzacji! To bezwzględnie jedna z największych wartości dodanych współpracy z Nami!
  • Leasing, kredyt oraz wynajem długoterminowy - oferujemy oferty zakupu auta z wysokim rabatem flotowym wraz z finansowaniem i ubezpieczeniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo leasing tradycyjny z wysokim wykupem sięgającym nawet 55%, oferty wynajmu długoterminowego oraz kredyt motoryzacyjny. Jesteśmy oficjalnym brokerem Arval Polska. Większość procesów robimy całkowicie zdalnie/online. Od wniosku leasingowego po zakup samochodu!
  • Ubezpieczenia Ac/Oc oraz GAP - dzięki twardym negocjacjom pozyskujemy dla naszych klientów wyjątkowe produkty  ubezpieczeniowe w bardzo dobrej cenie! Standardowo do każdego  leasingu prezentujemy ofertę polis ac/oc oraz GAP, które mogą uchronić Państwa na wypadek kradzieży bądź szkody całkowitej. 


Wartości Kingsman Finance

  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Lojalność
  • Oddanie


UCZCIWOŚĆ - obniżamy prowizje oraz koszty wszędzie, gdzie to możliwe. Przestrzegamy również najwyższych standardów etyki. Dobro inwestorów jest dla nas najwyższą wartością.

Lojalność - nasz zespół tworzą bardzo dyskretni ludzie. Pozyskane przez nas dane są przechowywane w ścisłej tajemnicy nawet zakończeniu współpracy.

Rzetelność - dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient odczuwał jak najwyższy poziom zadowolenia korzystając z naszych usług. To jego satysfakcja jest miarą naszego sukcesu.

Oddanie - podczas pozyskiwania finansowania dla naszych klientów zawsze walczymy do końca starając się uzyskać jak najbardziej atrakcyjne warunki na finansowym rynku. 

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!