Kim jesteśmy?

Doradcy ds. zakupów i finansowania 

Wywodzimy się z różnych obszarów świata biznesu a każdy z nas, w swojej dziedzinie, jest specjalistą z bardzo bogatym doświadczeniem. Kingsman to miejsce, którego bezskutecznie poszukiwaliśmy przez lata. Aż w końcu nadszedł moment, w którym postanowiliśmy je sami stworzyć.

Finansowanie i zakupy
W sektorze finansowym pracujemy od lat. Korzystając zatem z naszych usług, otrzymujesz dostęp do bezcennej wiedzy, doświadczenia i kontaktów biznesowych. To dzięki nim jesteśmy w stanie doradzić oraz pomóc w sfinansowaniu nawet tych najkosztowniejszych marzeń. Pomożemy przejść przez cały proces; od poszukiwania najdogodniejszej formy finansowania zaczynając, a na finalizacji zakupu kończąc.

Poznaj świat kingsmanów dzięki krótkiej prezentacji PDF.
W razie pytań odnośnie produktów bądź naszych usług służymy pomocą.

pobierz prezentację


Nasze usługi

  • Kingsman Concierge - to usługa, którą kierujemy do osób ceniących sobie luksus a jednocześnie dyskrecję i zaufanie. Jeżeli zatem szukasz pomocy przy zakupie samochodów,nieruchomości, sztuki, jachtu, biżuterii czy też zegarków zarówno na terenie Polski, jak również poza jej granicami, to pozostajemy do Twojej dyspozycji.
  • Leasing - oferujemy atrakcyjny leasing na wszystkie dobra materialne spełniające polskie normy podatkowo-prawne. To najkorzystniejsza forma sfinansowania zakupu m.in. luksusowego samochodu. Dzięki stałej współpracy z branżą motoryzacyjną jesteśmy w stanie uzyskać bardzo wysokie rabaty na zakup samochodu. 
  • Kredyty i ubezpieczenia - dzięki twardym negocjacjom pozyskujemy dla naszych klientów wyjątkowe produkty finansowe oraz polisy ubezpieczeniowe. Jako pierwsi w Polsce, wspólnie z partnerem Tac Group, oferujemy dedykowane ubezpieczenia luksusowych zegarków.


Wartości Kingsman Finance

  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Lojalność
  • Oddanie


UCZCIWOŚĆ - obniżamy prowizje oraz koszty wszędzie, gdzie to możliwe. Przestrzegamy również najwyższych standardów etyki. Dobro inwestorów jest dla nas najwyższą wartością.

Lojalność - nasz zespół tworzą bardzo dyskretni ludzie. Pozyskane przez nas dane są przechowywane w ścisłej tajemnicy nawet zakończeniu współpracy.

Rzetelność - dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient odczuwał jak najwyższy poziom zadowolenia korzystając z naszych usług. To jego satysfakcja jest miarą naszego sukcesu.

Oddanie - podczas pozyskiwania finansowania dla naszych inwestorów zawsze walczymy do końca starając się uzyskać jak najbardziej atrakcyjne warunki na finansowym rynku.

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!