Jan Polak nowym kierownikiem sprzedazy w Kingsman Finance

Jan Polak objął stanowisko Kierownika Sprzedaży. Poza tą główną rolą wesprze organizację w tym z czego słynie, a mianowicie genialne szkolenia sprzedażowe oraz wsparcie HR.

...
Czytaj dalej

Walko o wolność wyboru popieramy strajk kobiet

Walko o wolność wyboru popieramy strajk kobiet. Człowiek dla człowieka. Zbyt łatwo przychodzi w tym kraju zmiana praw, które wpływają na dalsze pokolenia. Nie ma na to zgody.

...
Czytaj dalej

Poniedziałek z Kingsmanem Sebastianem

Poniedziałek zaczynamy od dobrego wyglądu i samopoczucia. Nic tak nie poprawi samopoczucia jak kupno nowego samochodu u Sebastiana.

...
Czytaj dalej

Maciej Orłoś nowym Partnerem Zarządzającym Kingsman Finance

Popularny dziennikarz dołączył jako Partner Zarządzający do brokera samochodowego Kingsman Finance. Zaangażuje się w działania społeczne spółki. Będzie rozwijał również nowy serwis motoryzacyjno-sprzedażowy leasingzwysokimwykupem.pl.

...
Czytaj dalej

Kingsman Gentlemen's Evening - czyli networking i poker w jednym

Jak w sposób kreatywny, ale równocześnie tradycyjny i efektywny budować nowe relacje z użytkownikami sieci linkedin? mamy na to odpowiedź - POKER. Partnerzy - LeSabre / Loża Dżentelmenów

...
Czytaj dalej

Czas na sztukę

"Czas na sztukę" to nasz najnowszy pomysł na spotkanie dzieła i jego odbiorców. Chcemy, by w doborowym gronie entuzjastów sztuki i dóbr luksusowych poznawać, odkrywać i dzielić się wiedzą, wrażeniami, odczuciami oraz własnym doświadczeniem zgodnie z tematyką wydarzenia.

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!