Polski świat motoryzacji w obliczu pandemii.

Polski rynek motoryzacyjny dramatycznie skurczył się w wyniku pandemii. Mówi się o zmniejszeniu krajowego i zagranicznego popytu na auta nawet o 1/3, co oznaczałoby stratę dla polskiej gospodarki w wysokości 20 mld złotych i utratę miejsc pracy nawet dla 200 tysięcy osób (wyliczenia AutomotiveSuppliers.pl).

...
Czytaj dalej

ELEKTRYKI W POLSCE HIT CZY KIT? Outsourcing & More / Kingsman Finance - Dariusz Olejnik

Licznik elektromobilności uruchomiony przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) pokazuje, że po polskich drogach porusza się już ponad 6 tysięcy samochodów elektrycznych. Jak wygląda stan sprzedaży elektryków w Polsce? Czy projekt rozporządzenia Ministra Energii doprowadzi do elektrycznej rewolucji w naszym kraju?

...
Czytaj dalej

Koncept Alfa Romeo Tonale włoska hybryda która skradła nasze serca

Kiedy pasja do motoryzacji, doświadczenie, niesamowity design i włoski charakter spotyka się z elektrycznym trendem.

...
Czytaj dalej

Mamy obowiązek spełniać marzenia - Bonneville nadchodzimy!

Od ponad stu lat konstruktorzy wielkich koncernów jak i amatorzy z przydomowych garaży, spotykają sie na wyschniętym, słonym jeziorze Bonneville w stanie Utah, USA, aby bić rekordy prędkości

...
Czytaj dalej

Kingsman 125cc Motocykl  marzeń

Podobno wielkie umysły mają cele, podczas kiedy inne mają tylko życzenia. Jeżeli zatem kroczysz przez życie według własnych zasad a w portfelu masz prawo jazdy i 370 złotych miesięcznie, to customowy motocykl budowany na zamówienie jest idealnym projektem dla Ciebie.

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!