Wpłata własna przy leasingu – jaka jest jej wysokość?

Aby otrzymać samochód w leasingu, należy nie tylko wybrać pojazd i sygnować umowę, ale również wnieść opłatę wstępną, która określana jest jako czynsz inicjalny. Jaka jest wysokość wpłaty własnej przy leasingu samochodu? Czy warto wnieść wyższy czynsz przy sygnowaniu umowy?

...
Czytaj dalej

Leasing samochodu a ubezpieczenie komunikacyjne. Co warto wiedzieć?

Wzięcie samochodu w leasing wiąże się z obowiązkiem jego ubezpieczenia. Kto ubezpiecza samochód w leasingu? Jakie rodzaje ubezpieczeń należy wykupić? Które z nich są obowiązkowe, a które dobrowolne?

...
Czytaj dalej

Chcesz wyleasingować auto? Sprawdź, jaki samochód można wziąć w leasing

Leasing jest popularną formą pozyskania pojazdu potrzebnego do prowadzenia działalności przez firmę. Czy jednak w leasing można wziąć każde auto? Rodzaj pojazdu ma wpływ na typ leasingu i jego koszty. Sprawdź, jakie wymogi dotyczą konkretnych samochodów.

...
Czytaj dalej

5 najważniejszych korzyści leasingu samochodowego dla firmy

Leasing jest nowoczesnym sposobem finansowania mienia. To często wybierana oferta zwłaszcza w przypadku samochodów firmowych. Gdy także zastanawiasz się nad leasingiem, sprawdź 5 najważniejszych korzyści, jakie są z nim związane!

...
Czytaj dalej

Leasing samochodowy dla firmy. Co warto wiedzieć?

W Polsce leasing stosowany jest od początku lat 90. To właśnie wtedy zyskał na popularności i do dzisiaj jest chętnie wybieraną formą finansowania przez firmy – zarówno te najmniejsze, jak i największe.

...
Czytaj dalej

Czy wynajem długoterminowy samochodu jest faktycznie opłacalny?

Ograniczone formalności, a także duży komfort – to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. Wynajem długoterminowy jest obecnie popularnym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej firm. Czy rzeczywiście jest on opłacalny?

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!