TOYOTA PROACE VERSO rocznik 2020 w racie 1340 netto miesięcznie Kingsman Finance leasing z wysokim wykupem

TOYOTA PROACE VERSO rocznik 2020, dziewięcio osobowe, przestronne i zdecydowanie rodzinne cacko w dobrej racie 1340 netto miesięcznie.

...
Czytaj dalej

Kingsman memory find Maciej Orłoś Kingsman Finance

BMW czy Audi, a może Skoda?Napęd na przód czy na tył? Czy leasing musi być trudnym tematem? Z Maćkiem i Doradcami Motoryzacyjnymi Kingsman wszystko jest - proste :)

...
Czytaj dalej

3 PIERWSZE RATY LEASINGU PŁACIMY ZA CIEBIE!

W związku z trudną sytuacją, w jakiej znalazło się wielu polskich przedsiębiorców, postanowiliśmy opracować specjalny program. Ma on na celu pomóc finansowo wszystkim z Was, którzy właśnie teraz potrzebują samochodu (sprawy służbowe, bezpieczny transport rodziny) a borykają się z brakiem płynności finansowej.

...
Czytaj dalej

Korzyści wynikające z umowy leasing

Leasing jest jedną z najczęściej wykorzystywanych form finansowania w przypadku samochodów osobowych. Coraz częściej przedmiotem leasingu są również specjalistyczne maszyny lub sprzęt. Korzystają z niego zarówno korporacje, jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wiele firm oferuje także leasing konsumencki dla klientów indywidualnych. Popularność leasingu wynika ze stosunkowo dużej dostępności oraz korzyści, które przynosi leasingobiorcom.

...
Czytaj dalej

LEASING AUT ODLICZENIE 100% VAT OD FIRMOWYCH AUT OSOBOWYCH GRANICZY Z CUDEM?

LEASING AUT ODLICZENIE 100% VAT OD FIRMOWYCH AUT OSOBOWYCH GRANICZY Z CUDEM? Prezes Kingsman Finance Piotr Ostapiuk w najnowszym magazynie Outsourcing&More

...
Czytaj dalej

POLACY KOCHAJĄ NOWE AUTA! Outsourcing&More Polska | lipiec–sierpień 2019

Po zmianach podatkowych i mimo progów rozliczeniowych sprzedaż nowych aut nadal pnie się w górę. Opowiada Tomasz Szczerbakowski Szef Sprzedaży Kingsman Finance

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!