Alfa Romeo Stelvio - okiem Doradcy Motoryzacyjnego Kingsman

Oceniajmy samochód emocjami nie liczbami. Dlatego właśnie jesteśmy na ziemi świętej pełnej ludzkich emocji i łez J Stadion Narodowy i piłka nożna reprezentuje w dużej mierze to co dzisiaj chce Wam przekazać. Alfa Romeo Stelvio w wersji Veloce!

...
Czytaj dalej

Wpłata własna przy leasingu – jaka jest jej wysokość?

Aby otrzymać samochód w leasingu, należy nie tylko wybrać pojazd i sygnować umowę, ale również wnieść opłatę wstępną, która określana jest jako czynsz inicjalny. Sprawdź kto jest z niej zwolniony!

...
Czytaj dalej

Leasing samochodu a ubezpieczenie komunikacyjne. Co warto wiedzieć?

Wzięcie samochodu w leasing wiąże się z obowiązkiem jego ubezpieczenia. Kto ubezpiecza samochód w leasingu? Jakie rodzaje ubezpieczeń należy wykupić? Które z nich są obowiązkowe, a które dobrowolne?

...
Czytaj dalej

Chcesz wyleasingować auto? Sprawdź, jaki samochód można wziąć w leasing

Leasing jest popularną formą pozyskania pojazdu potrzebnego do prowadzenia działalności przez firmę. Czy jednak w leasing można wziąć każde auto? Rodzaj pojazdu ma wpływ na typ leasingu i jego koszty. Sprawdź, jakie wymogi dotyczą konkretnych samochodów.

...
Czytaj dalej

5 najważniejszych korzyści leasingu samochodowego dla firmy

Leasing jest nowoczesnym sposobem finansowania mienia. To często wybierana oferta zwłaszcza w przypadku samochodów firmowych. Gdy także zastanawiasz się nad leasingiem, sprawdź 5 najważniejszych korzyści, jakie są z nim związane!

...
Czytaj dalej

Leasing samochodowy dla firmy. Co warto wiedzieć?

W Polsce leasing stosowany jest od początku lat 90. To właśnie wtedy zyskał na popularności i do dzisiaj jest chętnie wybieraną formą finansowania przez firmy – zarówno te najmniejsze, jak i największe.

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!