Stereotyp polskiej „baby” za kierownicą, CZYLI JAK KOBIETY PROWADZĄ SAMOCHODY

W poprzednim artykule pisałam o tym jak my, kobiety kupujemy samochody. O tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się nasza perspektywa na zakupy motoryzacyjne. Okazało się, że większość z nas wybiera nowe i sprawdzone auta z dużymi silnikami jak i większą ładownością. Mało tego, odkryłyśmy tajemnice, jak i dzięki komu powstały wycieraczki czy też światło stopu! Został złamany stereotyp o małym czerwonym samochodzie pasującym do butów czy torebki. W dzisiejszych czasach na rynku motoryzacyjnym to właśnie my, kobiety odgrywamy dużą rolę jako w pełni świadome klientki o bardzo określonych oczekiwaniach i gustach.

...
Czytaj dalej

Maciej Orłoś nowym Partnerem Zarządzającym Kingsman Finance

Popularny dziennikarz dołączył jako Partner Zarządzający do brokera samochodowego Kingsman Finance. Zaangażuje się w działania społeczne spółki. Będzie rozwijał również nowy serwis motoryzacyjno-sprzedażowy leasingzwysokimwykupem.pl.

...
Czytaj dalej

Polski świat motoryzacji w obliczu pandemii.

Polski rynek motoryzacyjny dramatycznie skurczył się w wyniku pandemii. Mówi się o zmniejszeniu krajowego i zagranicznego popytu na auta nawet o 1/3, co oznaczałoby stratę dla polskiej gospodarki w wysokości 20 mld złotych i utratę miejsc pracy nawet dla 200 tysięcy osób (wyliczenia AutomotiveSuppliers.pl).

...
Czytaj dalej

3 PIERWSZE RATY LEASINGU PŁACIMY ZA CIEBIE!

W związku z trudną sytuacją, w jakiej znalazło się wielu polskich przedsiębiorców, postanowiliśmy opracować specjalny program. Ma on na celu pomóc finansowo wszystkim z Was, którzy właśnie teraz potrzebują samochodu (sprawy służbowe, bezpieczny transport rodziny) a borykają się z brakiem płynności finansowej.

...
Czytaj dalej

Kingsman w imię zasad. Wywiad Magazyn Manager report

O budowaniu biznesu opartego na wartościach, samochodach, finansach i marzeniach rozmawiamy z Dariuszem Olejnikiem, Piotrem Ostapiukiem i Tomaszem Szczerbakowskim z Kingsman Finance – brokera samochodowego i finansowego, który wymyka się standardom.

...
Czytaj dalej

ELEKTRYKI W POLSCE HIT CZY KIT? Outsourcing & More / Kingsman Finance - Dariusz Olejnik

Licznik elektromobilności uruchomiony przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) pokazuje, że po polskich drogach porusza się już ponad 6 tysięcy samochodów elektrycznych. Jak wygląda stan sprzedaży elektryków w Polsce? Czy projekt rozporządzenia Ministra Energii doprowadzi do elektrycznej rewolucji w naszym kraju?

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!