Alfa Romeo Stelvio - okiem Doradcy Motoryzacyjnego Kingsman

Oceniajmy samochód emocjami nie liczbami. Dlatego właśnie jesteśmy na ziemi świętej pełnej ludzkich emocji i łez J Stadion Narodowy i piłka nożna reprezentuje w dużej mierze to co dzisiaj chce Wam przekazać. Alfa Romeo Stelvio w wersji Veloce!

...
Czytaj dalej

Wpłata własna przy leasingu – jaka jest jej wysokość?

Aby otrzymać samochód w leasingu, należy nie tylko wybrać pojazd i sygnować umowę, ale również wnieść opłatę wstępną, która określana jest jako czynsz inicjalny. Jaka jest wysokość wpłaty własnej przy leasingu samochodu? Czy warto wnieść wyższy czynsz przy sygnowaniu umowy?

...
Czytaj dalej

Leasing samochodu a ubezpieczenie komunikacyjne. Co warto wiedzieć?

Wzięcie samochodu w leasing wiąże się z obowiązkiem jego ubezpieczenia. Kto ubezpiecza samochód w leasingu? Jakie rodzaje ubezpieczeń należy wykupić? Które z nich są obowiązkowe, a które dobrowolne?

...
Czytaj dalej

Chcesz wyleasingować auto? Sprawdź, jaki samochód można wziąć w leasing

Leasing jest popularną formą pozyskania pojazdu potrzebnego do prowadzenia działalności przez firmę. Czy jednak w leasing można wziąć każde auto? Rodzaj pojazdu ma wpływ na typ leasingu i jego koszty. Sprawdź, jakie wymogi dotyczą konkretnych samochodów.

...
Czytaj dalej

5 najważniejszych korzyści leasingu samochodowego dla firmy

Leasing jest nowoczesnym sposobem finansowania mienia. To często wybierana oferta zwłaszcza w przypadku samochodów firmowych. Gdy także zastanawiasz się nad leasingiem, sprawdź 5 najważniejszych korzyści, jakie są z nim związane!

...
Czytaj dalej

Leasing samochodowy dla firmy. Co warto wiedzieć?

W Polsce leasing stosowany jest od początku lat 90. To właśnie wtedy zyskał na popularności i do dzisiaj jest chętnie wybieraną formą finansowania przez firmy – zarówno te najmniejsze, jak i największe.

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!