ELEKTRYKI W POLSCE HIT CZY KIT? Outsourcing & More / Kingsman Finance - Dariusz Olejnik

Licznik elektromobilności uruchomiony przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) pokazuje, że po polskich drogach porusza się już ponad 6 tysięcy samochodów elektrycznych. Jak wygląda stan sprzedaży elektryków w Polsce? Czy projekt rozporządzenia Ministra Energii doprowadzi do elektrycznej rewolucji w naszym kraju?

...
Czytaj dalej

Korzyści wynikające z umowy leasing

Leasing jest jedną z najczęściej wykorzystywanych form finansowania w przypadku samochodów osobowych. Coraz częściej przedmiotem leasingu są również specjalistyczne maszyny lub sprzęt. Korzystają z niego zarówno korporacje, jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wiele firm oferuje także leasing konsumencki dla klientów indywidualnych. Popularność leasingu wynika ze stosunkowo dużej dostępności oraz korzyści, które przynosi leasingobiorcom.

...
Czytaj dalej

LEASING AUT ODLICZENIE 100% VAT OD FIRMOWYCH AUT OSOBOWYCH GRANICZY Z CUDEM?

LEASING AUT ODLICZENIE 100% VAT OD FIRMOWYCH AUT OSOBOWYCH GRANICZY Z CUDEM? Prezes Kingsman Finance Piotr Ostapiuk w najnowszym magazynie Outsourcing&More

...
Czytaj dalej

POLACY KOCHAJĄ NOWE AUTA! Outsourcing&More Polska | lipiec–sierpień 2019

Po zmianach podatkowych i mimo progów rozliczeniowych sprzedaż nowych aut nadal pnie się w górę. Opowiada Tomasz Szczerbakowski Szef Sprzedaży Kingsman Finance

...
Czytaj dalej

Pakiet Autodetailingu Kingsman / Strefa Błysku jeśli cenisz sobie jakość

Wspólnie z kolegami często zastanawiam się co byłoby istotne dla naszych klientów, ale w ogólności ludzi ceniących sobie świat motoryzacji. Użytkowników codziennych 4ech kółek , którzy na codzień nie mający wystarczającej ilości czasu bardzo często zaniedbują ich najbliższy drugi dom, a mianowicie drugi dom.

...
Czytaj dalej

Koncept Alfa Romeo Tonale włoska hybryda która skradła nasze serca

Kiedy pasja do motoryzacji, doświadczenie, niesamowity design i włoski charakter spotyka się z elektrycznym trendem.

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!