Sprawdź jak kupić auto w 2h! Zakup auta online bądź przez telefon jest bananie prosty!

Tak dokładnie dobrze czytasz! Zakup samochodu jest bananie prosty! Przy okazji ma być szybki i przyjemny! I możesz to zrobić online bądź przez telefon!

Dzisiejsze czasy wymagają od wszystkich bycia elastycznym i wyrozumiałym. Czego można spodziewać się po multi dealerze samochodów i finansowania? 

1. Rzetelności - od samego ofertowania klienta po cały proces związany z organizowaniem finansowania oraz ubezpieczenia

2. Przejrzystości i uczciwości - chyba nikt nie lubi niedomówień. Powinieneś/aś od początku oczekiwać jasnych informacji jak wygląda rozliczenie z brokerem oraz jak wygląda cały proces zakupowy 

3. Szybkości w działaniu - dobry multi dealer ma przygotowane wcześniej oferty. Auta w większości przypadków stoją u dealerów stacjonarnych bądź na stokach głównych i czekają na wydanie! Oczywiście procedury muszą trwać. 

4. Partnerstwo, wsparcie i szacunek - musisz mieć poczucie, że na każdym etapie zakupu firma z którą podjąłeś się współpracować da Ci te tak oczywiste wartości i zawsze odbierze od Ciebie telefon. 

Jak kupić auto przez telefon i online w kilku krokach w 2/3h? 

Poniżej kilka kroków:

1. Sprawdź aktualną ofertę z super flotowymi rabatami!

2. Połącz się z Doradcą Motoryzacyjnym Kingsman - porozmawiajcie o Twoich najważniejszych potrzebach

3. Wypełnił wniosek leasingowy online - dostaniesz go od Doradcy. Wypełni wszystko za Ciebie!

4. Podpisz umowę 

5. Zamawiamy auto 

Powyższe punkty są do zrealizowania w 2/3h od pierwszej rozmowy. jeśli auto jest z tzw. stoku to wydamy je w zależności od marki i modelu od 3 do 16 dni od dnia podpisania umowy. Oczywiście zdarzają się sytuacje ekstremalne, ale na każdym kroku informujemy klientów o takich zdarzeniach!


Szukasz auta, leasingu i ubezpieczenia i chcesz skorzystać z naszych rabatów flotowych? Napisz do Nas śmiało na office@kingsmanfinance.pl bądź zadzwoń bezpośrednio do naszych Doradców Motoryzacyjnych Kingsman 665801919

 

 

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!