Raporty motoryzacyjne Kingsman Finance już wkrótce

Nasza praca to nie tylko czysta sprzedaż samochodów oraz ich finansowanie. Od kiedy powstała nasza marka to idą za Nami pewne bardzo ważne zasady. Po pierwsze chcemy dzielić się naszą motoryzacyjną pasją. Po drugie mam za zadanie być częścią ekosystemu branży motoryzacyjnej, a co za tym idzie chcemy dzielić się naszą wiedzą.
 
Wiedzą tą dzielimy się poprzez nagrywanie wielu materiałów video, ale również tworząc teksty, materiały prasowe i magazynowe.
 
Od wielu tygodni cały zespół zaangażowany był w tworzenie raportów motoryzacyjnych w oparciu o własne doświadczenia oraz rynkowe fakty.
 
Już wkrótce zobaczycie trud naszej pracy :) Tymczasem dzielimy się małą zajawką od Sebastian Bełczyński naszego Lidera Zespołu Kingsmanów.
 
W jego raporcie poznacie większość systemów bezpieczeństwa jakie dostępne są w seryjnej produkcji. Jak sam Sebastian twierdzi przy wyborze samochodu powinniśmy zwrócić uwagę na to jakie #systemybezpieczeństwa posiada samochód i jak może to Nas uchronić podczas potencjalnej kolizji.
 
Do usłyszenia już wkrótce! Raporty będą do pobrania online :)
 
#raportmotoryzacyjny #kingsmanfinance #pracazespołowa #biznes #pasja #motoryzacja

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!