3 PIERWSZE RATY LEASINGU PŁACIMY ZA CIEBIE!

Kryzysowa sytuacja wymaga mądrego wsparcia!
 
W związku z trudną sytuacją, w jakiej znalazło się wielu polskich przedsiębiorców, postanowiliśmy opracować specjalny program. Ma on na celu pomóc finansowo wszystkim z Was, którzy właśnie teraz potrzebują samochodu (sprawy służbowe, bezpieczny transport rodziny) a borykają się z brakiem płynności finansowej.

Program ten polega na tym, że przy zakupie samochodu z naszej oferty podpisujecie umowę oraz odbieracie samochód, który jest dostępny od ręki. Kingsman Finance opłaca 3 pierwsze raty tej umowy wraz z finansującym na podstawie regulaminu oferty.

Wszystkie oferty kalkulowane są na następujących parametrach. Poza wpłatą własną nie ma możliwości zmian parametrów warunków finansowych - 

a) Leasing tradycyjny - wpłata własna - 0% / okres leasingu - 5 lat / wykup - 40% bądź w niektórych sytuacjach 30%. Oferta finalna jest załącznikiem do regulaminu.  
b) Wynajem długoterminowy  - wpłata własna - 0% / okres wynajmu - 48 MCY / Limit roczny - 15 tys. / AC/OC/Assistance/Pełen serwis/opony w cenie rat. 

Jesteśmy jedynym podmiotem na rynku, który zdecydował  się na tak drastyczne cięcia finansowe, aby wspierać przedsiębiorców w tym trudnym dla nas wszystkim czasie. Tym sposobem zbudowaliśmy ofertę "Pomagamy - 3 pierwsze raty leasingu płacimy za Ciebie".

Co musi nastąpić aby można było skorzystać z naszej oferty.  

1. Wybór auta z listy
Niniejszą ofertą są objęte wybrane samochody, które są dostępne od ręki. To zatem wyklucza możliwość zmiany ich konfiguracji.

2. Akceptacja regulaminu oferty oraz wsparcie marketingowe. 
Należy w pełni zapoznać się z regulaminem, następnie podpisać go, oraz wypełnić dokumentację pod leasing/wynajem długoterminowy. Poza zmianą wartości wpłaty własnej nie możemy zmieniać innych warunków oferty.

Marketing i PR - nie musisz być specjalistą :) Wystarczy, że wykonasz dwie z trzech czynności wspierających marketing naszej firmy oraz oferty "3 miesiące za free". Wykonanie tych zadań jest warunkiem koniecznym aby skorzystać z niniejszej oferty i opisane jest dokładnie w regulaminie. To jest właśnie ten moment kiedy wspieramy się jako przedsiębiorcy wzajemnie!

3. Zielone światło
Klient musi uzyskać zgodę na leasing od instytucji finansującej. Jeżeli dojdzie do zmiany oferty w trakcie analizowania klienta, i zostanie zaproponowane inne rozwiązanie, aniżeli to, na bazie którego klient zdecydował skorzystać się z oferty, obydwie strony mogą odstąpić od transakcji. Nasza oferta "Pomagamy - 3 pierwsze raty leasingu płacimy za Ciebie" obowiązuje tylko na warunkach prezentowanych w komunikacji marketingowej, oraz na bazie regulaminu oferty. 

W momencie, w którym uzyskamy pełną zgodę, następuje standardowy proces zamówienia auta. 
 
W prezencie voucher na usługi kancelarii prawnej www.dowlegal.pl wysokości 500PLN.

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!