Pakiet Autodetailingu Kingsman / Strefa Błysku jeśli cenisz sobie jakość

 

Wspólnie z kolegami często zastanawiam się co byłoby istotne dla naszych klientów, ale w ogólności ludzi ceniących sobie świat motoryzacji. Użytkowników codziennych 4ech kółek , którzy na codzień nie mający wystarczającej ilości czasu bardzo często zaniedbują ich najbliższy drugi dom, a mianowicie drugi dom.

Statystycznie przeciętny człowiek jeżdzący do samej pracy dwie godziny dziennie spędza w aucie około 40h w miesiącu. Samochód ten zatem pełni rolę nie tylko środka lokomocji, ale też biura, salonu, kuchni, poczekalni, a przy tym wszystkim musi pełnić funkcję reprezentatywną :)

My wiemy, że znalezienie każdej dodatkowej chwili na tzw. pimp my ride/ mycie i dopieszczanie, albo nie ma siły, albo nie ma chęci!

I tak z troski o użytkownika wspólnie ze Strefą Błysku, czyli partnerem bardzo doświadczonym w tej branży, który zdecydowanie stawia na zadowolenie klientów, a nie tylko na finaną wysokośc faktury opracowaliśmy tzw. Pakiet Kingsman

Co w nim umieściliśmy?

1. Ceramiczna powłoka ochronna na lakier, lampy i felgi

Samochód zostanie pokryty zestawem powłok ceramicznych Nanolex Si3D HD + SiFinish o twardości 9H+ i trwałości 3 lat lub do 60 000 km. Powłoki dodająprzezroczystą warstwę zwiększającą odporność na ścieranie oraz warunki atmosferyczne i chemiczne. Powodują utrudnione przywieranie zanieczyszczeń, owadów, szronu i soków z drzew.

Zabezpieczone w ten sposób auto pozostaje czyste przez znacznie dłuższy czas, a jego czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze.

2. Hydrofobizacja szyb, czyli niewidzialna wycieraczka

Nano-kwarcowa powłoka Nanolex Ultra Glass położona na wszystkich powierzchniach szklanych powoduje odpychanie wody i kropelkowanie oraz zwiększa przejrzystość. Dzięki niej znika „tafla” wody, która tworzy się podczas jazdy i utrudnia widoczność. Powłoka nałożona na szyby zapewnia komfortową jazdę w deszczu przy prędkości powyżej 70 km/h.

3. Impregnacja tapicerki materiałowej i/lub skórzanej

Tapicerka zaimpregnowana Nanolex Textile & Leather Sealant zapewnia ochronęprzed powstawaniem trudnych do usunięcia plam. Skóra zostanie pokryta impregnatem, tak aby długo cieszyć się jej nienagannym wyglądem i ułatwionym czyszczeniem.

Suche słowa nic nie dają, więc poświeć chwilę i zobacz jak wygląda taki pakiet w rzeczywistości:) Od A do Z film pokazuje jak specjaliści ze strefy błysku wypucują Ci auto :) Zainteresowany? Zadzwoń i porozmawiajmy na temat Twojego autka! Darek 604444388 bądź napisz office@kingsmanfinance.pl

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!