Czas na sztukę

"Czas na sztukę" to nasz najnowszy pomysł na spotkanie dzieła i jego odbiorców. Chcemy, by w doborowym gronie entuzjastów sztuki i dóbr luksusowych poznawać, odkrywać i dzielić się wiedzą, wrażeniami, odczuciami oraz własnym doświadczeniem zgodnie z tematyką wydarzenia.

Nasz wernisaż odbędzie się 7 września 2018 roku w galerii Dominiki Jabłońskiej - Artzonegallery

Wspólnie z naszymi partnerami chcemy eksponować prace artystyczne i przedmioty związane z czasem. Przybliżymy między innymi twórczość Jarosława Kukowskiego. - Jarosław Kukowski (ur. 11 kwietnia 1972 w Tczewie) – polski malarz współczesny, juror międzynarodowych konkursów artystycznych.

Odkryjemy przed Tobą świat precyzyjnej sztuki mechanizmów zegarkowych, dzięki ogromnej wiedzy Pracowni Czasu, gdzie przyjmą nas Maciej, Aleksander oraz Pan Witold, którzy na rynku dóbr luksusowych, a w szczególności zegarków są aktywni już od 25 lat. Swoją pasją rozkochują na Wiejskiej 14 w Warszawie, a miejsce to przepełnione jest ogromną pasją, wiedzą oraz historią. Poznawanie świata Pracowni Czasu najlepiej smakuje przy dobrej whiskey i tutaj również jej nie zabraknie podczas naszego wieczoru!

Odsłonimy również świat Dominiki i całej kolekcji prac jaką aktualnie posiada u siebie w Galerii. Znajdziesz tutaj takie nazwiska największych polskich artystów jak - Gierowski, Nowosielski, Wałkuski, Ziemski, Korczowski, Jarema i wielu wielu innych. Porozmawiamy o tym jak inwestować w sztukę i ważyć wszelkie ryzyka związane z inwestycjami. Dominika podzieli się z Nami swoimi własnymi doświadczeniami.

Poznasz świat Kingsmana i nasze nowonarodzone unikatowe motocykle, które dzięki kustomizacji są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, ręcznie dopracowywane przez wybitnych specjalistów z wrocławskiego UNIKAT Motorworks.

Wieczór upłynie pod znakiem pięknego designu i wyborowego towarzystwa, pełen pasji, rozmów, dobrego alkoholu i śmiechu!

Jeżeli jesteś tutaj i czytasz o tym wydarzeniu i chcesz w nim wziąć udział poznając tym samym wspaniałych ludzi, entuzjastów, artystów napisz do nas na d.olejnik@kingsmanfinance.pl, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia możliwości uczestnictwa.

Czas połączyć ludzi i pasje...

Organizatorzy. Artzone Gallery , Pracownia Czasu, Kingsman Finance

Patroni medialni – Magazyn Manager, Tygrysy Biznesu

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!