Kim jesteśmy?

Doradcy finansowania dóbr luksusowych

Wywodzimy się z różnych środowisk biznesowych, ale każdy z nas osiągnął w swojej dziedzinie poziom menadżera. Kingsman to serwis, którego bezskutecznie poszukiwaliśmy przez kilka dobrych lat. Wreszcie sami zdecydowaliśmy się go założyć. Gdyby istniał wcześniej, zaoszczędzilibyśmy setki tysięcy złotych.

Finansowanie dóbr luksusowych
Od wielu lat pracujemy w sektorze finansów. Korzystając z Kingsman, zyskujesz dostęp do naszej wiedzy, doświadczenia i kontaków biznesowych. To dzięki nim możemy zaoferować Ci tak korzystne finansowanie Twoich pragnień. Przejdziemy z Tobą cały proces: poszukamy finansowania, załatwimy formalności i wesprzemy w finalizacji zakupu. To jak? Gotów sięgnąć po swoje najskrytsze marzenia?

Poznaj świat kingsmanów dzięki krótkiej prezentacji PDF.
W razie pytań odnośnie produktów bądź naszych usług służymy pomocą.

pobierz prezentację


Nasze usługi

  • Prestiżowe artykuły - mamy dostęp do wiarygodnych partnerów biznesowych i wyszukujemy najlepsze okazje dóbr luksusowych na różnych rynkach. Obecnie nasza oferta obejmuje zegarki i auta luksusowe. Gwarantujemy oryginalność i wysoką jakość finansowanych produktów.
  • Leasingi - oferujemy atrakcyjny leasing aut i wszystkich przedmiotów, które spełniają normy podatkowo-prawne w Polsce. Nasi klienci cieszą się upragnionymi produktami o wartości kilkuset tysięcy złotych spłacając je w lekkich ratach! Leasingi aut zachęcają swoją atrakcyjną formą rabatowania. Posiadamy najwyższe rabaty aut na rynku. 
  • Kredyty -  jesteśmy twardymi negocjatorami. Pozyskujemy dla naszych klientów wyjątkowe produkty po okazyjnych cenach. Dzięki temu możemy oferować im bardzo dogodne warunki kredytowe. Chcesz dołączyć do naszych klientów?


Wartości Kingsman Finance

  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Lojalność
  • Oddanie


UCZCIWOŚĆ - zmniejszamy prowizje i koszty wszędzie, gdzie to możliwe. Mamy wyśrubowane standardy etyki i nie należy się temu dziwić. Grupa, dla której usługi dostarczamy jest przecież ekskluzywna.

Lojalność - nasi doradcy są zobowiązani do zachowania pozyskanych w Kingsman informacjii nawet po zaprzestaniu współpracy z nami. Do zespołu dobieramy osoby inteligentne i dyskretne.

Rzetelność - tylko od tego jak ocenisz współpracę z doradcą zależy to, ile zarobi. Takie podejście do sprawy gwarantuje, że nasi pracownicy zrobią wiele byś był zadowolony z naszych usług. Twoje zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

Oddanie - jeśli pojawią się problemy na drodze do interesującego Cię finansowania, będziemy walczyć do końca. Pójdziemy do osób wyżej postawionych i będziemy bezkompromisowo negocjować, aż wywalczymy produkt z atrakcyjnym finansowaniem!

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!