Silny zespół to taki, który ciągle się rozwija. Dlatego w Kingsman Finance stale poszukujemy ambitnych, kreatywnych, rozsądnych oraz otwartych na wyzwania osób.

W naszej codziennej pracy spotykamy ludzi o różnorodnych potrzebach. Szczególnie zależy nam więc na osobach, które w naturalny sposób umieją te potrzeby odczytać, przeanalizować i przekuć na efektywną sprzedaż. Czujesz, że piszemy o Tobie?

Aktualnie poszukujemy
Specjalisty ds. leasingu i zakupów

Opis stanowiska:

Nasz frontman pozyskujący nowych klientów. Buduje relacje zarówno w imieniu własnym jak i Kingsman Finance. Jego główna rola to obsługiwanie klientów szukających produktów z branży motoryzacyjnej.

Jako zespół w Kingsman wspieramy klientów w procesie pozyskiwanie najlepszych ofert dealerskich aut oraz motocykli, a następnie ułatwiamy im finansowanie wymarzonych pojazdów w postaci leasingu lub kredytu. Dbamy także o to, by zakupy naszych klientów były ubezpieczone.

Tego oczekujemy od kandydata/kandydatki:

  • podstawowe doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz telefonicznej,
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikacji,
  • podstawowe rozumienie tematyki rynku finansowego pod kątem leasingów,
  • umiejętność obsługi pakietu office: excel, word, power point.

Mile widziane, ale bez obaw jeśli tego zabraknie:

  • znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B oraz na motocykl,
  • znajomość oprogramowania typu photoshop bądź inny edytor graficzny,
  • zdolności fotograficzne :)

To oferujemy:

  • współpraca z atrakcyjną pensją składającą się z podstawy + prowizji sprzedażowej,
  • podstawowe narzędzia pracy - komputer, telefon,
  • służbowy motocykl dla najlepszych Junior Kingsmanów :)
  • przyjazne biuro oraz moc pozytywnych wrażeń z wykonywanego zawodu!

Jak aplikować

  • Przygotuj CV - daj nam zarys Twojej historii zawodowej oraz edukacyjnej
  • Napisz krótką informację, dlaczego uważasz, że właśnie z Tobą powinniśmy się spotkać i porozmawiać,
  • Wyślij dokumenty na office@kingsmanfinance.pl

Etapy rekrutacji

  • Weryfikacja poprawności CV
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Zadanie rekrutacyjne związane ze sprzedażą oraz umiejętnościami budowania relacji relacji
  • Rozmowa finalna
  • Decyzja rekrutacyjna

Cały proces decyzyjny potrwa do pięciu dni od pierwszej rozmowy. Jeżeli czujesz, że Kingsman Finance jest miejscem dla Ciebie, to wyślij do nas gotowe dokumenty rekrutacyjne.

Gwarantujemy, że odpowiemy na każdego maila - office@kingsmanfinance.pl

Życzymy powodzenia!

Ambasador Kingsman

Pracujesz w tym momencie jako doradca inwestycyjny, ubezpieczeniowy czy też lifeplanner? A może prowadzisz działalność usługową i posiadasz wielu klientów, z którymi masz dobre, długofalowe relacje?

Czytaj dalej, bo masz szansę zarobienia z nami naprawdę dobrych, dodatkowych pieniędzy. Jesteś w końcu idealnym kandydatem na współpracę przy projekcie „Ambasador Kingsman”. Współpracując z nami poszerzysz wachlarz swoich usług a jednocześnie otrzymasz dostęp do naszej sieci kontaktów. Otworzą się również przed Tobą atrakcyjne możliwości wzbogacenia się.

Brzmi nieźle? Odezwij się do nas - office@kingsmanfinance.pl

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!