Kingsman Gentlemen's Evening - czyli networking i poker w jednym

Jak w sposób kreatywny, ale równocześnie tradycyjny i efektywny budować nowe relacje z użytkownikami sieci linkedin? mamy na to odpowiedź - POKER. Partnerzy - LeSabre / Loża Dżentelmenów

...
Czytaj dalej

Nowy partner na pokładzie - InfinityHouse i luksusowe nieruchomości

Witamy na pokładzie naszych nowych partnerów w procesie sprzedaży luksusowych oraz offmarketowych nieruchomości jakie pozyskujemy bezpośrednio od inwestorów.

...
Czytaj dalej

Czym jest leasing operacyjny? Jakie są zalety i wady tej formy leasingu?

Leasing to jeden z umownych stosunków cywilnoprawnych, który zobowiązuje tzw. leasingodawcę do przekazania leasingobiorcy prawa do korzystania z określonych rzeczy na czas objęty umową.

...
Czytaj dalej

Wynajem/Najem długoterminowy wady i zalety

Najem długoterminowy to inaczej umowa leasingu z wysokim wykupem, z serwisem auta i ubezpieczeniem w cenie miesięcznej raty.

...
Czytaj dalej

Rekrutacja w Kingsman Finance

Silny zespół to taki, który ciągle się rozwija. Dlatego w Kingsman Finance stale poszukujemy ambitnych, kreatywnych, rozsądnych oraz otwartych na wyzwania osób.

...
Czytaj dalej

Wiedz, co posiadasz czyli jak dobrze zainwestować pieniądze

„Przyszłość kryje w sobie wiele niewiadomych, więc inwestor nie może sobie pozwolić na trzymanie wszystkich funduszy w jednym koszyku” mawiał Benjamin Graham. Trudno się z nim nie zgodzić zwłaszcza, że dziś rynek produktów finansowych jest niczym kolos na glinianych nogach. Jak zatem bezpiecznie lokować pieniądze aby móc spać spokojnie? Podsuwamy rozwiązanie.

...
Czytaj dalej

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!