GAP ubezpieczenie XXI wieku. Z czym się je?

GAP ubezpieczenie XXI wieku. Z czym się je? Dlaczego powinieneś rozpatrzeć zakup? Sprawdź w naszym wpisie!

W kilku słowach. Ubezpiecznie GAP można porównać do dobrego starszego brata. Nie zawsze Ci się przydaje, ale jeżeli ktoś Ci przyleje to chwilę po masz go za swoimi plecami :) 

Ludzie się boją tego czego nie znają. Dlatego poopowiadamy Wam trochę czym jest to ubezpieczenie i dlaczego je warto realnie rozpatrzeć. W tym celu użyjemy bardzo konkurencyjnego produktu dostarczanego przez naszego oficjalnego partnera Defend Insurance Group.

Jak wygląda ubezpieczenie GAP w skrócie

Nowy samochód w pierwszych trzech latach eksploatacji traci nawet 60% swojej pierwotnejwartości! Niestety, w przypadku zaistnienia tak stresującego zdarzenia, jakim jest szkoda całkowita czy kradzież samochodu z reguły wysokość odszkodowania wypłaconego z ubezpieczenia Auto-Casco jest niższa niż jego wartość fakturowa, co oznacza, że nie otrzymasz w 100% zwrotu zainwestowanych środków. Zasadą jest, że podstawowy zakład ubezpieczeń wypłaca odszkodowanie równe rynkowej wartości pojazdu z dnia zaistnienia szkody.

Dla Ciebie to strata! GAP pokrywa różnicę pomiędzy pierwotną wartością pojazdu z faktury zakupu (GAP Fakturowy) lub wartością z polisy AC a wypłaconym odszkodowanie przez podstawowy zakład ubezpieczeń (wartość rynkowa z dnia zaistnienia szkody).

Wypłata z GAP to dodatkowe odszkodowanie do odszkodowania z polisy AC lub OC sprawcy. Dzięki ubezpieczeniu GAP, spłata pozostałych rat zaciągniętego finansowania nie będzie stanowiła już najmniejszego problemu, a nadwyżka wystarczy na uruchomienie kolejnego kredytu/leasingu.

Jeżeli chcesz poznać ten produkt zadzwoń do naszego doradcy - Piotr 571441232 / Tomek 57144234

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!