Nowy partner na pokładzie - InfinityHouse i luksusowe nieruchomości

Witamy na pokładzie naszych nowych partnerów w procesie sprzedaży luksusowych oraz offmarketowych nieruchomości jakie pozyskujemy bezpośrednio od inwestorów. 

Wspólnie z InfinityHouse postaramy się dostarczyć Państwu nietypowe i luksusowe nieruchomości w całej Polsce. Zespół InfinityHouse to grono profesjonalistów oraz pasjonatów dóbr luksusowych, którzy doskonale znają potrzeby swoich klientów. Poniżej krótki opis idei marki. Witamy nowych partnerów na pokładzie partnerów Kingsman Finance. 

O InfinityHouse 

InfinityHouse tworzy dynamiczny i kreatywny zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenia na rynku nieruchomości w Warszawie.

Połączenie pasji z wyjątkową starannością popartą państwowymi uprawnieniami do wykonywania zawodu sprawia, że gwarantujemy pełną satysfakcję oraz całkowite bezpieczeństwo. Zapewniamy pełne zarządzanie ryzykiem oraz absolutną dyskrecję w kameralnej atmosferze.

W trosce o Państwa finanse, bierzemy czynny udział w negocjacjach cenowych na każdym etapie współpracy. Wspomagają nas profesjonalni doradcy kredytowi oraz niezależni rzeczoznawcy majątkowi. Gdy zachodzi taka potrzeba, możecie Państwo oczekiwać zaangażowania doświadczonych doradców finansowych i architektów.

Nasze biuro nieruchomości służy Państwu pomocą w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości – zarówno dla potrzeb indywidualnych jak również komercyjnych. Posiadamy potencjał umożliwiający profesjonalną aranżację wnętrz i przygotowanie obiektu do finalnego obrotu.

Staramy się, aby nasza oferta skierowana była dla każdego, ale docelową grupą naszych klientów pozostają osoby zdecydowane w swoich oczekiwaniach, mające jasną wizję swoich „czterech kątów”. Chętnie podchodzimy również do kooperacji z deweloperami, inwestorami oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości.W imieniu zarządu InfinityHouse zapraszam do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Poznaj naszych partnerów klikając w ten link - InfinityHouse 

 

Zostaw dane. Skontaktujemy się z Tobą!